posiada³a jedn± strunê i by³a prezentem od babci. To w³a¶nie ten instrument sprawi³, ¿e m³ody Slash zainteresowa³ siê muzyk±. (wiêcej)
Kings Of Leon jest du¿o bardziej popularna w Europie (w szczególno¶ci w Wielkiej Brytanii) ni¿ w rodzimych Stanach Zjednoczonych. Jest to tym bardziej ciekawe, gdy¿ zespó³ wykonuje bardzo "amerykañsk±" odmianê rocka, opart± na harmoniach i zagrywkach typowych dla muzyki z za oceanu. (wiêcej)
powsta³ na pocz±tku lat osiemdziesi±tych, który George Harrison nagra³ wraz z Ringo Starrem i Paulem McCartneyem po ¶mierci Lennona. Piosenka znalaz³a swoje miejsce na p³ycie „Somewhere in England” (wiêcej)
do tej pory odbywa³ siê we wroc³awskim klubie ODA Firlej. W tym roku przeniesiony zosta³ do Browaru Mieszczañskiego. Wi±¿e siê to z coraz wiêksz± popularno¶ci± imprezy. Organizatorzy po prostu potrzebuj± wiêcej miejsca by przyj±æ coraz wiêksza liczbê fanów muzyki alternatywnej. (wiêcej)