Nauka gry na gitarzeZespół Queen

mimo śmierci Freddiego nie zaprzestał działalności i czynnie koncertuje grając z różnymi wokalistami. Najbardziej znanym następcą Mecurego jest Paul Rodgers, z którym zespół nagrał album studyjny i dwa koncertowe. Queen + Paul Rodgers działali w latach 2004-2009. Innym znanym wokalistą występującym z zespołem jest George Michael, który według wielu krytyków sprawdził się w tej roli wyśmienicie. (więcej)

Firebird X postawił na nowe technologie

wyposażony został w automatyczny system strojenia i wbudowany procesor DSP, to cechy które wyróżniają gitarę spośród innych, klasycznych konstrukcji. (więcej)

Przy projektowaniu gitary

Kristofferson SJ brali udział najlepsi lutnicy zatrudnieni w firmie Gibson. Natomiast Kris Kristofferson, miał ogromny wpływ na końcowy efekt ich pracy. (więcej)

Zmęczony rock'n'rollowym

życiem, Rudolph odsunął się nieco od muzycznego świata i showbiznesu. Jego nową pasją jest rower, który stał się czymś w rodzaju odskoczni od starych przyzwyczajeń. (więcej)

Tagi

 • Mustang
 • Fender
 • Mustang Mini
 • Wzmacniacz
 • Piec
 • Wzmacniacz gitarowy
 • Akcesoria
 • Combo
 • Kombo
 • Leo Fender
 • Wzmacniacz cyfrowy

Fender Mustang Mini

2012-03-16 17:03
Marcel
Po zaskakującym sukcesie zarówno małych Mustangów I i II, jak i tych większych stu- i stupięćdziesięciowatowych przyszedł czas na stworzenie kolejnych modeli marki Fender. Fani na całym świecie z podekscytowaniem oczekiwali na ten moment – we wrześniu 2011 roku Fender wprowadził do swojego katalogu Mustanga Mini.
Panel Mustanga Mini
Panel Mustanga Mini, źródło: Fender.com

Moc tego modelu to siedem watów, głośnik jest sześć i pół calowy. Zaletą MM okazała się możliwość zasilenia go przez baterie lub dołączonego do zestawu zasilacza. Mustang posiada dwadzieścia cztery presety fabryczne, zbudowane w oparciu o osiem modeli wzmacniaczy! W tej zaskakującej ofercie Fendera znajduje się również dwanaście efektów cyfrowych, tuner chromatyczny i gama możliwości, związanych z podłączeniem modelu do komputera i Internetu. To z kolei zawdzięczamy wykorzystanemu również w Bronco 40 oprogramowaniu Fender FUSE. Otwiera on przed nami drzwi do wielu opcji, które na pewno usatysfakcjonują muzyków! Istnieje bowiem możliwość ściągnięcia nowych presetów, a ci, których nie zadowala ilość dwunastu efektów cyfrowych, mogą pobrać nowe. Oprócz wyjścia USB w tym kompaktowym wzmacniaczu znajdziemy też wyjście słuchawkowe, oraz mini-jack.

Ta doza niezapomnianych brzmień i wyczekiwanych emocji waży niewiele ponad trzy kilogramy. Jej cena to 175 USD i już niedługo zobaczymy ją w polskich sklepach muzycznych.

Napisz komentarz

Drogie czytelniczki / drodzy czytelnicy.
Wszystkie komentarze są moderowane, z tego też powodu proszę nie umieszczać komentarzy obraźliwych. Komentarz nie może zawierać linków do innych stron. Wasze komentarze będą ukazywać się z pewnym opóźnieniem.